25-08-2016 20:29
Nawigacja
Strona główna
Kalendarium
Kontakt
Patron szkoły
Dokumenty szkoły
Uczniowie
Nauczyciele
Spotkania z ciekawymi ludźmi
Rada Oddziałowa i Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Plan lekcji
Absolwenci Gimnazjum
Galeria
Wyniki egzaminu gimnazjalnego
Projekt edukacyjny
Matematyka
Wychowanie fizyczne
Historia
Język angielski
Gra edukacyjna pierwsza pomoc
Aktywna edukacja
Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych
Przedmioty przyrodnicze
Podręczniki
Wydarzenie
Medalion z herbem
STYPENDIA SZKOLNE 2016/2017
    Do 15 września, w sekretariacie gimnazjum oraz szkoły podstawowej, przyjmowane będą wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2016/2017. Przyjmowane będą tylko wnioski z kompletem wymaganych i poprawnie wypełnionych dokumentów. Kryterium dochodowe uprawniające do ubiegania się o przyznanie stypendium wynosi 514 zł na osobę w rodzinie, a dochód z gospodarstwa rolnego wynosi 288 zł z 1 hektara przeliczeniowego. Wnioski można pobrać w sekretariatach szkół lub Urzędzie Gminy – biuro nr 13.

Z KART HISTORII - NASZE GIMNAZJUM NA DAWNEJ FOTOGRAFII
   Zachęcamy do obejrzenia kilku dawnych fotografii, które ukazują jak wyglądał budynek białośliwskiego gimnazjum na przestrzeni mijającego czasu. Budynek powstał jeszcze w czasach pruskiego zaboru, a zbudowano go w latach 1915-1917. Gimnazjum im. Biskupa Michała Kozala ma swoją lokalizację w obiekcie dopiero od 1 września 2002 roku.

NOWY ROK SZKOLNY 2016/2017
WAKACJE
PODRĘCZNIKI
ROK SZKOLNY 2015/2016 ZAKOŃCZONY - FOTORELACJA
TRZECIOKLASIŚCI JUŻ ABSOLWENTAMI GIMNAZJUM
SIÓDME MIEJSCE W KLASYFIKACJI SPORTOWEJ ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
   Przez cały rok szkolny 2015/16 trwała międzygimnazjalna rywalizacja sportowa w ramach „XVII Olimpiady Sportowej Powiatu Pilskiego”, której organizatorem był Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w Pile. Uczestniczyło w niej 17 gimnazjów z terenu powiatu pilskiego, a także w swojej kategorii szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne. Gimnazjum w Białośliwiu w klasyfikacji końcowej zajęło VII miejsce. Wszystkim gimnazjalnym sportowcom dziękujemy za zaangażowanie oraz gratulujemy dobrego wyniku!!!

FINAŁ KONKURSU "JESTEM POLAKIEM"
    W poniedziałek w Szkole Podstawowej nr 3 w Chodzieży odbyła się uroczystość rozdania nagród w konkursie plastycznym "Jestem Polakiem", którego organizatorką jest poseł Maria Janyska. W tym roku tematyka konkursu związana z rocznicą chrztu Polski. Grupa uczniów: Angelika Gromotka, Oliwia Kostrzewska, Michał Wikariak i Miłosz Częstochowski otrzymali wyróżnienie. Oprócz okolicznościowych upominków nagrodą również będzie wycieczka do Gniezna.

KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ
    Dnia 17 czerwca chór gimnazjum brał udział w VIII Międzydekanalnym Konkursie Piosenki Religijnej w Olszewce koło Nakła nad Notecią. Konkurs stał na wysokim pozimie, a nasi uczniowie rywalizowali również z młodzieżą ponadgimnazjalną. Dzięki efektownemu wykonaniu piosenki "Nasz Bóg" otrzymali wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

CHEMIA I MATEMATYKA INNA NIŻ MYŚLISZ
    Matematyka i chemia to przedmioty, które niejednemu uczniowi sprawiają trudności. Zbliżają się wakacje, więc nauczyciele chemii i matematyki zaproponowali uczniom „Chemię i matematykę inną niż myślisz”. Uczniowie rozwiązywali multimedialne zadania matematyczne oraz główkowali nad rebusami i zagadkami z chemii.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło