25-08-2016 20:29
Wydarzenie
Medalion z herbem
STYPENDIA SZKOLNE 2016/2017
    Do 15 września, w sekretariacie gimnazjum oraz szkoły podstawowej, przyjmowane będą wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2016/2017. Przyjmowane będą tylko wnioski z kompletem wymaganych i poprawnie wypełnionych dokumentów. Kryterium dochodowe uprawniające do ubiegania się o przyznanie stypendium wynosi 514 zł na osobę w rodzinie, a dochód z gospodarstwa rolnego wynosi 288 zł z 1 hektara przeliczeniowego. Wnioski można pobrać w sekretariatach szkół lub Urzędzie Gminy – biuro nr 13.

Z KART HISTORII - NASZE GIMNAZJUM NA DAWNEJ FOTOGRAFII
   Zachęcamy do obejrzenia kilku dawnych fotografii, które ukazują jak wyglądał budynek białośliwskiego gimnazjum na przestrzeni mijającego czasu. Budynek powstał jeszcze w czasach pruskiego zaboru, a zbudowano go w latach 1915-1917. Gimnazjum im. Biskupa Michała Kozala ma swoją lokalizację w obiekcie dopiero od 1 września 2002 roku.

NOWY ROK SZKOLNY 2016/2017
WAKACJE
PODRĘCZNIKI
ROK SZKOLNY 2015/2016 ZAKOŃCZONY - FOTORELACJA
TRZECIOKLASIŚCI JUŻ ABSOLWENTAMI GIMNAZJUM
SIÓDME MIEJSCE W KLASYFIKACJI SPORTOWEJ ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
   Przez cały rok szkolny 2015/16 trwała międzygimnazjalna rywalizacja sportowa w ramach „XVII Olimpiady Sportowej Powiatu Pilskiego”, której organizatorem był Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w Pile. Uczestniczyło w niej 17 gimnazjów z terenu powiatu pilskiego, a także w swojej kategorii szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne. Gimnazjum w Białośliwiu w klasyfikacji końcowej zajęło VII miejsce. Wszystkim gimnazjalnym sportowcom dziękujemy za zaangażowanie oraz gratulujemy dobrego wyniku!!!

FINAŁ KONKURSU "JESTEM POLAKIEM"
    W poniedziałek w Szkole Podstawowej nr 3 w Chodzieży odbyła się uroczystość rozdania nagród w konkursie plastycznym "Jestem Polakiem", którego organizatorką jest poseł Maria Janyska. W tym roku tematyka konkursu związana z rocznicą chrztu Polski. Grupa uczniów: Angelika Gromotka, Oliwia Kostrzewska, Michał Wikariak i Miłosz Częstochowski otrzymali wyróżnienie. Oprócz okolicznościowych upominków nagrodą również będzie wycieczka do Gniezna.

KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ
    Dnia 17 czerwca chór gimnazjum brał udział w VIII Międzydekanalnym Konkursie Piosenki Religijnej w Olszewce koło Nakła nad Notecią. Konkurs stał na wysokim pozimie, a nasi uczniowie rywalizowali również z młodzieżą ponadgimnazjalną. Dzięki efektownemu wykonaniu piosenki "Nasz Bóg" otrzymali wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

CHEMIA I MATEMATYKA INNA NIŻ MYŚLISZ
    Matematyka i chemia to przedmioty, które niejednemu uczniowi sprawiają trudności. Zbliżają się wakacje, więc nauczyciele chemii i matematyki zaproponowali uczniom „Chemię i matematykę inną niż myślisz”. Uczniowie rozwiązywali multimedialne zadania matematyczne oraz główkowali nad rebusami i zagadkami z chemii.

Nie możesz się zalogować?