09-12-2016 00:53
Medalion z herbem
FOTORELACJA - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY
MIKOŁAJKI
GMINNY OŚRODEK KULTURY W BIAŁOŚLIWIU ZAPRASZA - ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
INSPEKTORZY PRACY PRZEPROWADZILI SZKOLENIE W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA PRACY
   W dniu 5 grudnia inspektorzy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu – Oddział w Pile przeprowadzili wśród drugoklasistów szkolenie i konkurs wiedzy dotyczący zagadnień związanych z bezpieczeństwem pracy. Głównym celem szkolenia było promowanie i popularyzacja bezpiecznych zasad organizowania i postępowania przy wykonywaniu poszczególnych prac i wynikających z tego tytułu zagrożeń. Na zakończenie szkolenia odbył się konkurs-test sprawdzający nabytą wiedzę, który wyłonił pięciu zwycięzców: Dawid Przybylski, Oskar Suski, Bartosz Plewinski, Weronika Pitner i Norbert Błaszczyk. Ponadto wszyscy uczestnicy szkolenia i konkursu otrzymali materiały prewencyjne przygotowane przez Państwową Inspekcję Pracy.

NIE LIKWIDUJCIE NASZEGO GIMNAZJUM
III MIEJSCE CHŁOPCÓW W UNIHOKEJU
   W dniu 26 listopada 2016 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Pile został rozegrany Finał Rejonu Pilskiego w unihokeju chłopców w ramach XVIII Gimnazjady Szkolnego Związku Sportowego. W turnieju rywalizowali chłopcy z powiatów: czarnkowsko - trzcianeckiego, pilskiego i wągrowieckiego. Rozegrano 6 spotkań systemem „każdy z każdym”. Czas gry wynosił 3x6 minut. Białośliwska drużyna pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego - pana Adama Piosika zajęła III miejsce w tym turnieju. Serdecznie gratulujemy!

WYJAZD NA BASEN DO PIŁY
   W piątkowe popołudnie dnia 25.11.2016 r. uczniowie klas pierwszych po opieka wychowawców: A. Szulc i A. Koniecznej udali się do Aquaparku w Pile. Miłośnicy wodnych atrakcji wrócili zadowoleni z aktywnego wypoczynku.

III MIEJSCE DZIEWCZĄT W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
   22 listopada 2016 r. w Osieku odbył się Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt. Dziewczęta naszego gimnazjum pod opieką nauczycielki wychowania fizycznego Magdaleny Bachmatiuk zajęły III miejsce. Na szczególną uwagę zasługuje uczennica klasy IIIb Kinga Pinkowska, która została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Serdecznie gratulujemy!

TENISIŚCI BLISKO PODIUM
   W czwartek, 17 listopada br. Gimnazjum im. ppłk Zdzisława Orłowskiego w Lubaszu było organizatorem Mistrzostw Rejonu Pilskiego Szkół Gimnazjalnych w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Prawo startu w zawodach miały dwie pierwsze drużyny z powiatów rejonu pilskiego. Zawody przeprowadzono systemem pucharowym do dwóch wygranych spotkań. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: Kinga Pinkowska i Luiza Włóka oraz Paweł Strojek, Jakub Weyer i Jakub Wikarjak. Chłopcy zagrali na dobrym poziomie zajmując III miejsce i niestety nie zdołali awansować do finału wojewódzkiego. Dziewczęta uplasowały się na IV miejscu. Opiekę nad uczniami podczas zawodów pełniła nauczycielka wychowania fizycznego - pani Magdalena Bachmatiuk. Serdecznie gratulujemy!

IV MIEJSCE W FINALE MISTRZOSTW POWIATU PILSKIEGO W PIŁCE HALOWEJ
   W czwartek, 24 listopada, w hali sportowej w Osieku odbył się „Finał Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Piłce Halowej Chłopców”. Mistrzowskie rozgrywki przeprowadzone zostały łącznie w V rundach (3 eliminacyjne, turniej barażowy i turniej finałowy), w których uczestniczyli chłopcy z 13 gimnazjów. Ostatecznie do turnieju finałowego awansowały i zmierzyły się ze sobą cztery najlepsze drużyny z gimnazjów w: Wyrzysku, Pile, Białośliwiu i Ujściu.

ANDRZEJKI

Nie możesz się zalogować?