22-10-2017 20:50
Nawigacja
Strona główna
Kalendarium
Informacje ogólne
Kontakt
Patron szkoły
Dokumenty szkoły
Uczniowie
Nauczyciele
Spotkania z ciekawymi ludźmi
Rada Oddziałowa i Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Plan lekcji
Absolwenci Gimnazjum
Galeria
Wyniki egzaminu gimnazjalnego
Projekt edukacyjny
Matematyka
Wychowanie fizyczne
Historia
Język angielski
Gra edukacyjna pierwsza pomoc
Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych
Aktywna edukacja
Przedmioty przyrodnicze
Podręczniki
Biblioteka
Planowana Reforma Edukacji
Wydarzenie
Medalion z herbem
PRZYWOZY I ODWOZY - ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
Tutaj znajdziesz rozkład jazdy


31 SIERPNIA 2017 ROKU - ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI BIAŁOŚLIWSKIEGO GIMNAZJUM
SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA RODZICÓW I WYDAWANIE PODRĘCZNIKÓW
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
ŻYCZENIA WAKACYJNE
PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2017/2018
ROZŚPIEWANA NATALIA
   W dniach 1 - 2 lipca 2017 roku na terenie Sanktuarium Maryjnego w Górce Klasztornej odbył się 34 Ogólnopolski Festiwal Pieśni Maryjnej "Maria Carmen". Każdy z uczestników wykonywał 2 pieśni: maryjną i dowolną religijną. W pierwszym dniu przeprowadzono 1 etap konkursu dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia oraz warsztaty muzyczne przygotowujące do mszy otwierającej festiwal. Drugi dzień festiwalu rozpoczął się Mszą Świętą z liturgicznym i muzycznym udziałem wszystkich uczestników festiwalu. Następnie przeprowadzono 2 etap przesłuchań konkursowych dla młodzieży powyżej 16 roku życia, dorosłych oraz najciekawszych wykonań 1 etapu.
   W tegorocznym festiwalu wzięła udział reprezentantka gimnazjum w Białośliwiu - Natalia Kulka wraz z zespołem wokalnym w składzie: Zuzanna Król, Julia Bartz i Michał Wikariak. Za przepiękne wykonanie pieśni: " Mario, czy ty wiesz" i "Oceany", Natalia otrzymała II miejsce. Festiwal zakończył się Koncertem Laureatów z udziałem gwiazdy Marty Ławskiej. Gratulujemy Natalii sukcesu!

KOMUNIKAT
GIMNAZJALIŚCI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
ROK SZKOLNY 2016/2017 ZAKOŃCZONY
   W piątek - 23 czerwca białośliwscy gimnazjaliści zakończyli rok szkolny 2016/2017. W minionym roku naukę w gimnazjum pobierało 123 uczniów, w 6 oddziałach klasowych. Był to równocześnie osiemnasty, a zarazem ostatni rok funkcjonowania gimnazjum w dotychczasowej strukturze organizacyjnej. Od roku szkolnego 2017/2018, w związku z rozpoczynającą się reformą systemu oświaty, uczniowie z klas II i III będą kontynuowali nauczanie, ale jako oddziały gimnazjalne w miejscowej szkole podstawowej. Uroczystość zakończenia roku poprzedziła Msza Św. odprawiona w kościele parafialnym, a okolicznościowa akademia i wręczenie świadectw odbyło się w sali GOK-u. Po otrzymaniu świadectw promocyjnych, które odzwierciedlają uczniowską wiedzę i umiejętności, nadszedł czas upragnionych i zasłużonych wakacji.
   Wśród uczniów klas II i III świadectwa promocyjne z wyróżnieniem otrzymali: Wiktoria Król, Julia Bartz, Amelia Jurek, Katarzyna Posert, Kinga Saturska, Weronika Zawadzka, Aleksandra Niemczyk, Natalia Kulka, Dawid Przybylski, Julia Frieske, Kacper Suduł, Aleksandra Rynarzewska, Wiktoria Włodarek, Aleksandra Posert, Luiza Włóka, Oliwia Pinkowska, Martyna Koczorowska, Klaudia Rożek.

UCZNIOWIE KLAS TRZECICH JUŻ ABSOLWENTAMI GIMNAZJUM
   Białośliwscy trzecioklasiści stali się już absolwentami. W roku szkolnym 2016/2017 gimnazjum ukończyło 31 uczniów (co stanowi łącznie 1074 osoby). Świadectwo ukończenia gimnazjum z wyróżnieniem otrzymali: Angelika Gromotka, Dawid Borowik, Miłosz Częstochowski, Wojciech Suski, Oliwia Kostrzewska, Michał Wikariak i Nadia Rybak. Wychowawcami klas trzecich były: Marta Grzonkowska - Kopera (IIIa) i Justyna Heimann (IIIb). Wszystkim naszym tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia w szkołach ponadgimnazjalnych!

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło